Mężczyzna skoczył z wiaduktu i został potrącony przez pociąg. W stanie ciężkim trafił do szpitala

W rejonie stacji Warszawa Powązki doszło do poważnego wypadku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna skoczył z wiaduktu prosto pod jadący pociąg, w wyniku czego został potrącony. W stanie ciężkim trafił do szpitala.

Fot. Warszawa w Pigułce

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

SKM informuje:

UTRUDNIENIA W RUCHU
Szanowni Państwo,
z powodu zdarzenia z udziałem osoby postronnej w pobliżu przystanku Warszawa Powązki, na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia peron 8 wystąpiła całkowita przerwa w ruchu.
W związku z tym, od godz. 17:35 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S3 i S9 w obu kierunkach będą kursowały wyłącznie do i ze stacji Warszawa Gdańska. Mogą występować również opóźnienia do około 45 minut.
Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury, spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S3 i S9 oraz KM R9

Z powodu zdarzenia z człowiekiem w rejonie stacji Warszawa Powązki, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM S3,S9 i KM linii R9. Od godz: 18:35 ruch pociągów na obecną chwilę odbywa się po jednym torze.

Możliwe opóźnienia, odwołania, przekierowania i relacje skrócone pociągów.

Od godz: 17:50 do odwołania wprowadzono honorowanie biletów KM w pociągach metra linii M1 na odcinku Metro Dworzec Gdański – Metro Centrum.

Informacje o aktualnych utrudnieniach i opóźnieniach można znaleźć na portalu pasażera PKP PLK S.A., zarządcy infrastruktury kolejowej 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c