Minister Adam Niedzielski wypowiedział się na temat powrotu do szkoły

Obecnie plan się nie zmienia. Uczniowie pozostają na zdalnym nauczaniu do 22 grudnia. Następnie czeka ich świąteczna przerwa od 23 grudnia do 3 stycznia a już dzień później zaczynają się ferie zimowe. Czy po feriach wrócą do szkół? Minister Adam Niedzielski mówi, że wszystko zależy od odpowiedzialności. 

Fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER

Minister Zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie z Polsat News nie przesądza jeszcze decyzji po powrocie uczniów do szkół 18 stycznia 2021r.

Tutaj wszystko tak na prawdę zależy od tego, co się stanie podczas ferii, czy potraktujemy to odpowiedzialnie, pozostaniemy w domu, będziemy ograniczali interakcje i możliwość zakażenia, bo jeżeli się tak nie zachowamy, to czeka nas trzecia fala, która absolutnie nie da przestrzeni do luzowania jakichkolwiek obostrzeń – zaznaczył minister zdrowia.

Zatem decyzja o powrocie uczniów do szkół 18 stycznia zapadnie pod koniec ferii. Jak zapowiedział minister, można na to liczyć jeżeli liczba zakażeń utrzyma się na stałym poziomie poniżej 10 tys.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c