Mistrzostwa WoT na Torwarze. Wielkie święto fanów strategii! [ZA DARMO]

Na warszawskim Torwarze trwa właśnie drugi dzień The Grand Finals 2016 – mistrzostw świat w grze World of Tanks. To nie tylko wielkie święto wszystkich fanów gier strategicznych i zręcznościowych, ale także okazja do obejrzenia prawdziwych czołgów i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii!

W piątek 8 kwietnia zawody rozpoczęły się od godziny 10.00. Tego dnia, aż do wieczora drużyny zmagały się w fazie grupowej. W sobotę 9 kwietnia walka rozpoczęła się od 12.30 i najlepsze drużyny będą rywalizować w ćwierćfinałach, półfinałach, walce o 3 miejsce i oraz wielkim finale, który wyłoni przyszłych mistrzów świata w World of Tanks. Przed finałowym pojedynkiem, najlepsi gracze eSportowi zmierzą się po raz pierwszy w meczu pokazowym w grze World of Warships. Jak kształtują się obecnie rozgrywki możecie zobaczyć poniżej.

Dzisiaj impreza będzie trwała do około 20:00. Macie więc okazję udać się na miejsce i zobaczyć zmagania najlepszych graczy na świecie.

Fot. eu.wgleague.net

Fot. eu.wgleague.net


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c