Możesz dostać takiego smsa. W nocy zostały wyznaczone skierowania

Szef KPRM Michał Dworczyk poinformował, że została otwarta rejestracja do szczepień przeciw COVID-19 dla osób powyżej 60 roku życia, jednak z powodu wolnych miejsc, rozszerzono grupę i zgłaszać mogą się również osoby powyżej 40 roku życia. 

Fot. Pexels

W porannej rozmowie RMF FM, szef KPRM Michał Dworczyk poinformował o otwartej rejestracji osób powyżej 60 roku życia.

Rejestracje jednak zwalniają, dlatego rząd zdecydował się uruchomić możliwość rejestracji dla młodszych roczników. Jak powiedział Michał Dworczyk, do końca maja zostało 1,8 mln. wolnych terminów.

„W ostatnich dwóch dniach ta rejestracja zwolniła, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić zapisy dla osób, które w styczniu zgłosiły gotowość do rejestracji. I zostały dziś w nocy wyznaczone skierowania dla osób od 40. do 60. roku życia” – powiedział Dworczyk w rozmowie ze stacją.

Dzisiaj od rana, osoby te mogą spodziewać smsa z informacją i propozycją umówienia na konkretny termin szczepień. Obecnie w centralnym systemie szczepień zarejestrowanych jest 11 mln. osób.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c