Najbardziej zaskakujące lody w Warszawie. Stały się hitem sezonu!

W małym, niepozornym okienku przy ul. ulicy Chmielnej 20, znajduje się lodziarnia Sweet Corner. Oferuje ona zupełnie czarne lody, które już stały się hitem tego sezonu. Jak smakują? Sprawdziliśmy!

Lodziarnia oferuje czarne lody w dwóch wariantach: w czarny wafelku i czarną serwetką oraz czarnym kubeczku i czarną łyżeczką.

Podstawowe pytanie brzmi czemu zawdzięczają swój kolor. Czarne lody to wynalazek jednej z lodziarni w Los Angeles. W ich produkcji używa się aktywnego węgla. Ma on wiele właściwości leczniczych m.in. oczyszcza ciało z toksyn i wirusów. Każdy pamięta, jak nasze babcie, podczas zatrucia podawały nam właśnie węgiel.

Warto jednak pamiętać, że węgiel „wchłania” też inne pokarmy. Dlatego leki należy przyjmować kilka godzin przed lub po zjedzeniu lodów.

Każdy odczuwa smak inaczej dlatego ciężko go opisać. Jedno mówią, że przypomina nutellę, inni, że palone migdały. Nam przypomina smak śmietankowy z lekką nutką kokosa.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.