Najpierw ukradł konserwę rybną, potem pobił ochroniarza

Policjanci z zespołu wywiadowczego z wolskiej komendy zatrzymali agresywnego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.

Fot. KRP IV

Fot. KRP IV

Z ustaleń wynika, że sprawca dokonał kradzieży konserwy rybnej, a następnie podczas ucieczki ze sklepu rzucił się na pracownika ochrony uderzając go pięścią w twarz. 56-latek trafił do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutu, decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Około godziny 17 wolscy wywiadowcy interweniowali w sklepie na terenie dzielnicy. Z informacji wynikało, że sprawca ukradł konserwę rybną, a następnie próbując opuścić sklep, rzucił się na interweniującego pracownika ochrony zadając mu cios pięścią w twarz. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 56-letniego Alberta R. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma niemalże trzy promile alkoholu w organizmie. Albert R. trafił do izby wytrzeźwień.

Po zebraniu materiału dowodowego przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu 56-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c