Najpierw warsztaty rysownia członka, teraz rysowania waginy. „Stop dyskryminacji genitaliów połowy ludzkości!”

Warsztaty rysowania członka, które miały się odbyć na Polu Mokotowskim przyciągnęły uwagę tysięcy Warszawiaków. Okazały się jednak żartem. Teraz nadchodzą warsztaty rysowania waginy, które zapewne też nim są.

Fot. Pixabay / Facebook

Fot. Pixabay / Facebook

Warsztaty mają odbyć się rzekomo w środę o północy. Nie wiadomo jednak gdzie będą organizowana, a sam pomysł jest prywatną inicjatywą, która ma być zapewne swego rodzaju rewanżem za warsztaty rysowania członka, które również de facto okazały się żartem. Na stronie wydarzenia możemy przeczytać:

„Każdego roku w zeszytach, na murach, ścianach toalet, a nawet twarzach śpiących kolegów pojawiają się tysiące rysunków penisów. Ale co z waginą? Zawsze pomijana, marginalizowana w świecie school-artu. Czas na rewolucję! Stop dyskryminacji genitaliów połowy ludzkości! Stop nieznajomości kobiecej anatomii! Niech w każdym zeszycie pojawi się cipka!
Wydarzenie stanowi bezpośrednią odpowiedź na „Warsztaty rysowania członka” oraz pośrednią na potrzeby znajomych”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c