Najsłynniejszy kandydat na prezydenta miasta w areszcie. Znęcał się nad psem

Nietuzinkowy kandydat na prezydenta Krzysztof K. szybko zrobił karierę w mediach społecznościowych i poza nimi. Był zapraszany na imprezy jako gwiazda wieczoru, a ludzie chętnie robili sobie z nim zdjęcia. Duzo gorszy los miał jego pies, który żył w skandalicznych warunkach. W piątek na posesję byłego kandydata na prezydenta Białegostoku zawitała policja i ekopatrol straży miejskiej. 

Dzięki licznym sygnałom internautów, za które bardzo dziękujemy ❤️ od dziś Nero jest bezpieczny. Stanowcze i zdecydowane działania III Komisariatu Policji w Białymstoku, wsparcie Ekopatrolu Straży Miejskiej, pomoc Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku zaowocowały  Nero jest zabezpieczony w białostockim Schronisku. My jako organizacja bierzemy na swoje barki opiekę weterynaryjną nad Nero i oczywiście będziemy uczestniczyć w postępowaniu jako pokrzywdzony.
Pies ma zapewnione utrzymanie w Schronisku, my zobowiązaliśmy się pokrywać koszty leczenia i diagnostyki. Na dziś ten koszt 396zł: badanie krwi, wymaz z uszu, badanie ogólne, zdjęcia RTG łapy, odrobaczenie, zabezpieczenie na pasożyty zewnętrzne. Czekamy na wyniki badań i konsultację z ortopedą w sprawie starego złamania łapy czy można jeszcze Nerowi tę łapkę „naprawić”.

EDIT:
Chcielibyśmy poinformować, że na tę chwilę mamy na koncie 458,21 PLN wpłat z przeznaczeniem na Nero. Dziękujemy. Pozwoli to nam pokryć koszty diagnostyki. Jeśli będziemy potrzebować pomocy będziemy Państwu zgłaszać jego potrzeby. Na ten moment dziękujemy za wpłaty. Kwota jest wystarczająca na uregulowanie faktury w lecznicy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.