Najzabawniejsze Mistrzostwa Świata już w tę sobotę na Grochowie!

Już w tę sobotę na Grochowie odbędą się niezwykłe mistrzostwa świata. Odbywają się co roku i przyciągają tłummy gości.

Fot. materiały prasowe

„Tak, jak dotychczas, zaplanowaliśmy starty w konkurencjach – picia oranżady białej i czerwonej na czas. Wygra osoba, która najszybciej opróżni butelkę napoju. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych – do 14 lat oraz powyżej. Zawodnicy w kategorii młodszych będą rywalizowali w piciu połowy odkapslowanej standardowej butelki (0,165 l.) oranżady białej lub czerwonej. Dorośli mogą też startować w obydwu konkurencjach – picia białej lub czerwonej bąbelkówy z flaszek o objętości 0,33 l. oranżady. Na zwycięzców czekają nagrody. Przyznana zostanie także wyróżnienie za najbardziej widowiskowe wypicie butelki oranżady (bez względu na kolor i czas).
Niepełnoletni zwodnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub pojawić w ich towarzystwie albo dorosłych opiekunów.” – piszą organizatorzy.

Zawodnicy będą pili Oranżadę Tradycyjną, która jest produkowana od 1948 roku według przedwojennej receptury przez spółkę Ronisz na warszawskim Grochowie. Lekko gazowany, słodzony cukrem napój, wytwarzany jest na wodzie źródlanej Olszynka czerpanej koło rezerwatu przyrody i historii Olszynka Grochowska.

Adres: Klubokawiarnia Cała Jaskrawość ul. Szaserów 125, Grochów, Warszawa między 13:00 – 16:00

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.