Napad na bank w Łomiankach. Po policyjnych kontrolach zatrzymano trzech podejrzanych

Rano do banku w Łomiankach weszło dwóch mężczyzn w garniturach i okularach, którzy zażądali od kasjerki pieniędzy. Grozili jej trzymając przedmiot przypominający broń – poinformowała policja. Zarządzono policyjne kontrole po których zatrzymano trzech podejrzanych.

Fot. Policja

Fot. Policja

„Zgłoszenie otrzymaliśmy po godz. 9.00 od jednej z pracownic banku. Zarządzono policyjne kontrole, których wynikiem jest zatrzymanie trzech osób” – mówi nam Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego KSP – „Jedną z nich jest cudzoziemiec, którego zatrzymano w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego z dużą ilością gotówki. Pozostałe dwie osoby zostały zatrzymane w Czerwińsku pod Płońskiem. Uwagę policjantów zwróciło czarne auto, które na widok policyjnej kontroli zawróciło i jechało pod prąd. W samochodzie odkryto dużą ilość pieniędzy schowanej do plastikowej torby.”

 

rano

nowy dwor mazowiecki cudzoziemiec z duzxa iloscia gotowki realult megane

drugie auto czerwinsk pod Plonskiem dwaj mezczyzni czarne audi a4 podczas kontroli w zwiazku z napadem zawrocil i jechal pod prad

zgloszenie o 9 od pracownika dwoch mezczzn w garniturach zazadali bron gotowka

Agnieszka Włodarska ksp

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.