Napadł na sklep z nożem w ręku i sterroryzował kasjerkę. Szuka go policja!

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą postępowanie dotyczące rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Szczęśliwickiej. Wizerunek sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w dniu 26 kwietnia br. w sklepie przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie. Nieznany dotąd mężczyzna grożąc sprzedawczyni nożem zmusił ją do wydania pieniędzy.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 40 lub (22) 603 93 50. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres;  oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.