Napadła z plastikowym pistoletem na sklep. Ukradła dwie butelki alkoholu i dwa soki

Do zdarzenia doszło przy ulicy Lazurowej. Z wstępnych ustaleń wynika, że kobieta, trzymając w ręku przedmiot przypominający broń, zażądała wydania pieniędzy. Chwilę później zabrała dwie butelki alkoholu i dwa soki, po czym uciekła.

Fot. KSP

Fot. KSP

Około godziny 9 policjanci z komisariatu na Bemowie zostali zaalarmowani o tym, że w sklepie doszło do napadu z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną. Łupem sprawcy były dwie butelki alkoholu i dwa soki. Nie czekając długo mundurowi udali się na miejsce. Tam, po przejrzeniu monitoringu, funkcjonariusze rozpoznali osobę, która mogła mieć związek z napadem. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania kobiety. Kiedy zapukali do drzwi, nikt im nie otwierał. W pewnym momencie kobieta jednak uchyliła drzwi, w tym czasie policjanci weszli do jej mieszkania.

38-latka została zatrzymana. Łup pochodzący z napadu oraz przedmiot przypominający broń zostały zabezpieczone. Po zebraniu materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanej zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją prokuratora 38-latka została objęta dozorem policyjnym z obowiązkiem poddania się badaniu na zawartość alkoholu i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Źródło: KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c