Napadli na niego z siekierą, dotkliwie pobili i okradli

Policjanci z Bemowa zatrzymali drugiego z mężczyzn podejrzanych o napad w salonie gier. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcy wtargnęli do środka z siekierą i nożem, po czym zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy. Potem napastnicy pobili pokrzywdzonego i ukradli mu 1000 złotych. Dariusz T. po usłyszeniu zarzutów usiłowania wymuszenia rozbójniczego i kradzieży w warunkach recydywy został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Tomasz B, decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w salonie gier na terenie Bemowa. Sprawcy wtargnęli do środka z siekierą i nożem, po czym zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy. Potem zadali kilka ciosów w głowę pokrzywdzonemu. Ten, w wyniku szamotaniny uciekł. Napastnicy, widząc pozostawioną kurtkę pokrzywdzonego ukradli 1000 złotych i opuścili salon.

Kiedy sprawa trafiła do komisariatu na Bemowie, kryminalni wkroczyli do akcji. Dzięki skutecznym działaniom, podjętej obserwacji i przeprowadzonym ustaleniom, dotarli do 45-latka podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze. Funkcjonariusze ustalili, gdzie najprawdopodobniej przebywa sprawca napadu. Dariusz T. został zatrzymany na terenie powiatu wołomińskiego.

45-latek usłyszał zarzuty usiłowania wymuszenia rozbójniczego i kradzieży w warunkach recydywy. Mężczyzna w zeszłym roku opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę 6 lat pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem. Decyzją sądu 45-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Kryminalni z Bemowa dotarli również do drugiego z podejrzanych mężczyzn. Okazał się nim 31-letni Tomasz B. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzuty usiłowania wymuszenia rozbójniczego, kradzieży i uszkodzenia mienia. Tomasz B. decyzją prokuratora, został objęty dozorem policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.