„Narozrabiali” w Rossmannie. Poszukuje ich policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży końcówek do szczoteczek elektrycznych w sklepie „Rossmann” przy ul. Malborskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Z ustaleń policjantów wynika, że bezpośredni związek z kradzieżą końcówek do szczoteczek elektrycznych w sklepie „Rossmann” przy ul. Malborskiej w Warszawie, może mieć dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat, których wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości opisanych mężczyzn lub znać miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 603 81 71, powołując się na numer sprawy KPD-II-3384/18.

Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Policja gwarantuje wszystkim anonimowość.

Źródło: KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.