Nie tylko pod choinkę. Biedronka ze specjalną ofertą dla graczy

Od 9 grudnia br., na półki sklepów sieci trafiły gry konsolowe w wyjątkowych cenach. Nie czekajcie więc na świętego Mikołaja i zróbcie sobie prezent sami!

Fot. Warszawa w Pigułce

 

Kolęda odśpiewana, barszczyk z uszkami jest już wspomnieniem, a ze świątecznych rozrywek do dyspozycji została tylko opowieść wujka o jego wyczynach sportowych w podstawówce. Ta sama, którą opowiadał rok temu i dwa lata temu, i trzy lata temu…
Co tu robić? Biedronka ma propozycję: od dzisiaj w jej sklepach znajdziecie gry na konsole PS4 i Xbox One. Wszystkie w wyjątkowych cenach, wszystkie sprawią, że zapomniecie o nudzie.

„W naszej ofercie mamy zarówno sympatyczne, pełne humoru gry dla najmłodszych z serii Lego, jak i poważne tytuły dla wytrawnych, pełnoletnich graczy. Zadbaliśmy przy tym i o posiadaczy konsol Xbox, i o tych, którzy wolą PS4. Bez względu na to, czy gry trafią pod choinkę jako prezent dla najbliższych, czy klienci kupią je sami sobie, te tytuły gwarantują wiele godzin świetnej rozrywki” – mówi Marzena Janczyk, kupiec odpowiedzialny za ofertę gier w sieci Biedronka

Zombiaki dla dorosłych, kowboje dla dzieciaków

Wśród hitów dla dorosłych odbiorców na wyróżnienie zasługuje m.in. „Call of Duty: Black Ops 4” (cena: 99 zł), w której gracze mają do wyboru tryb taktyczny i wieloosobowy oraz najbardziej rozbudowany w historii tytułu tryb zombi. Inną propozycją dla tych, którzy cenią znane serie jest „Resident Evil 2” (99 zł), pozycja, która zna prawie każdy, który miał kiedykolwiek w rękach sterownik. Tym razem horror opisuje nowojorskiego oficera policji, Leona Kennedy’ego i studentkę college’u Claire Redfield, których losy połączył katastrofalny wybuch w Raccoon City.
Ta daleko od horrorów jak to tylko możliwe są za to gry „Lego”. Najmłodsi gracze w sklepach Biedronka znajdą m.in. konsolowe przygody „Lego: Ninjago” (79,90 zł), Lego: Marvel Superheroes” (79,90 zł) czy „Lego: Worlds” (79,90 zł), w których roi się od przeróżnych pojazdów i stworzeń. Znajdziecie tu kowbojów ujeżdżających żyrafy, wampiry straszące yeti, walce drogowe, samochody wyścigowe i ogromne koparki.
Oferta obowiązuje od 9 do 22 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c