Nie żyje lubiany polski aktor. Grał m.in. w „Barwach szczęścia”

W wieku 81 zmarł Paweł Nowisz, aktor teatralny i filmowy. Informację o śmierci artysty przekazano w mediach społecznościowych serialu „Barwy szczęścia”.  

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Nie żyje Paweł Nowisz, aktor teatralny i filmowy. Miał 81 lat. Informację o śmierci artysty została opublikowana na oficjalnym fanpage’u serialu „Barwy szczęścia”, w którym mężczyzna w ostatnim czasie występował.

„Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawłem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną pracę z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim. Przyjaciele z serialu”

-napisano. Krótki wpis opublikowała również scenarzystka najpopularniejszych polskich seriali, Ilona Łepkowska. Przypomniała, że na premierę wciąż czeka kolejna odsłona filmu „Kogel Mogel” z udziałem Pawła Nowisza.

Paweł Nowisz ukończył studia na Wydziale Lalkarskim PWST w Krakowie, rok później Wydział Aktorski. Szerokiej publiczności najbardziej znany z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Rozmowy kontrolowane”, „Pieniądze to nie wszystko” czy „Różyczka”. W ostatnich latach można było go oglądać częściej w serialach, między innymi w „Prawie Agaty” czy właśnie w „Barwach szczęścia”. Bardzo dużo występował również w teatrze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c