Nie żyje motocyklista. Czołowo zderzył się z samochodem osobowym

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę przed 12.00 w Borkowie gm. Nasielsk. Na miejscu zginął 49-letni motocyklista. Policja apeluje o ostrożność i prosi świadków zdarzenia o kontakt.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w  Borkowie na drodze 571.

Doszło tam do czołowego zderzenia osobowej toyoty, którą kierował 43-latek i motocykla suzuki. Niestety 49-letni kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu po przebadaniu alkomatem był trzeźwy. Została mu również pobrana krew do dalszych badań. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli ten wypadek,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel.:  22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: [email protected]

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c