Nie żyje Starosta Płocki. Jego ciało wyłowiono z Wisły!

Około godziny 10 w okolicach Płocka służby dostały zgłoszenie od wędkarzy o ciele na Wiśle. Na miejsce zadysponowano strażaków, którzy podjęli ciało z wody. Jak się okazało jest to ciało starosty Płockiego Mariusza Bieńka, który był poszukiwany od dwóch dni. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Wszyscy do końca mieliśmy nadzieję… Niestety, dziś nadeszła bardzo smutna informacja o odnalezieniu ciała tragicznie zmarłego Mariusza Bieńka, starosty powiatu płockiego.
Wiele razy miałem okazję z Nim współpracować i poznałem Go jako świetnego samorządowca, zaangażowanego w swoją pracę na rzecz naszej lokalnej wspólnoty, zawsze gotowego do działania i niesienia pomocy. Był młody, energiczny, miał jeszcze wiele planów i dużo dobrego do zrobienia…
Żonie, dzieciom i wszystkim bliskim Zmarłego składam wyrazy najszczerszego współczucia” – informuje Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c