Niebezpieczna wyrwa w jezdni. „Wpadasz albo na słupki albo pod samochód”

Nasz czytelnik Michał ostrzega, że na ulicy Konstancińskiej róg św. Bonifacego znajduje się niebezpieczna wyrwa w jezdni. Znajduje się ona na tyle blisko chodnika, że w razie deszczu lub nieuwagi rowerzysty może doprowadzić do tragedii. ZDM pomimo przyjętego zgłoszenia póki co nie zrobiło nic w tej sprawie.

Fot. czytelnik Michał

Fot. czytelnik Michał

„Wyrwa jest na ulicy Konstancińska róg Św. Bonifacego (Sadyba) Głęboka na ok 10 cm. Samochodem moze szarpnąć a dla rowerzysty to poważne zagrożenie, chociażby dlatego ze jest bliżej pobocza” – pisze do nas Pan Michał – „Wpadasz albo na slupki, albo pod samochod. Pierwsze zgloszenie do Strazy bylo na poczatku kwietnia. Przyjęto. Drugie zgloszenie na początku maja. Powiedziano ze przeslano do ZDM ale dla pewnosci wyslą ponaglenie. Tego samego dnia zglosilem sprawę do ZDM via Facebook. Przyjeto i zachecono do uzywania appki 19115. Do wczoraj nic sie nie zmienilo.”

Od zgłoszenia minęło ponad dwa tygodnie, a wyrwa w jedni dalej straszy. Napisaliśmy już do ZDM w tej sprawie i oznaczyliśmy na Facebooku. Czekamy na odpowiedź ze strony instytucji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c