Niedzielne utrudnienia: zawody żużlowe, przemarsz kibiców, zamknięta ulica

Na niedziele zaplanowane są zawody żużlowe na PGE Narodowym oraz przemarsz kibiców, który odbędzie się, kiedy Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo polski. W związku z tym wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, które w połączeniu z niedzielnymi powrotami mogą powodować korki.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Zaplanowana na weekend impreza żużlowa, która odbędzie się na terenie Stadionu Narodowego spowoduje zmiany w organizacji ruchu w okolicy stadionu. Podczas trwania zawodów z ruchu zostanie wyłączona część Saskiej Kępy. Na obszar ograniczony ulicami: Al. Waszyngtona, Międzynarodowa, Al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński nie będzie można wjechać w niedzielę od 11.00. Po zakończeniu imprez przewidywane jest czasowe zamknięcie dla ruchu Mostu Poniatowskiego.

Przemarsz kibiców ma być natomiast świętowaniem z okazji zdobycia mistrzostwa przez Legię Warszawa. O 20.15 rozpocznie się przemarsz kibiców spod stadnionu na Łazienkowskiej ulicą Rozbrat, a następnie ulicą Książęcą i Nowym Światem do pl. Zamkowego, gdzie kibice mają spotkać się z piłkarzami, a potem wrócić na stadion. Nieczynny może być też ruch tramwajowy w obrębie ronda Charlesa de Gaulle’a. Przemarsz zakończy się o 22.30.

Przypominamy również, że do poniedziałku, 16 maja do godz. 6.00 zamknięta dla ruchu jest ul. Białobrzeska przy skrzyżowaniu z ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Zamknięty jest wylot ul. Białobrzeskiej na ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. od strony ul. Kopińskiej. Natomiast wyjeżdżający z ul. Białobrzeskiej od strony ul. Opaczewskiej muszą rozjechać się w prawo lub w lewo w ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Objazd jest poprowadzony ulicami: Kopińska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. lub ul. Szczęśliwicką. Utrudnienia związane są z budową magistrali ciepłowniczej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c