Niemiła wiadomość na śniegu. Tak bardzo nie lubimy przyjezdnych?

Pan Sławek zrobił zdjęcie samochodu z lubelską rejestracją, na którym ktoś napisał:”Lublin go home” – czyli „Lublin wracaj do domu”.

Fot. Sławek Kulczycki

Zdjęcie wywołało sporą dyskusję wśród mieszkańców Ursynowa:

„Ja jak przyjechałam z Anglii samochodem na rejestracjach Ang mialam w ciagu 10min powyginane wycieraczki…” – pisze mieszkanka Ursynowa.

„No właśnie, a dlaczego mają wracać do domu? 
Polsko obudź się!!!!!!! Nas maja przyjmować wszędzie; Anglia, Niemcy….wszędzie oczekujemy ze będą nas traktować z szacunkiem, przy czym sami mamy problem z rodakiem z sąsiedniego miasta” – pisze Pani Aga

” A ten co to pisał nie pomyślał że ktoś ma tam zarejestrowane auto a mieszka tu? Już pominąwszy wszystko ale trochę pomyslunku. Teraz to nie PRL że jeden meldunek i auto w miejscu zamieszkania. Jak będę chciała zarejestruje samochód w Krakowie a jeździć będę po Warszawie bo tu mieszkam. Co nie wolno? Dla mnie to bardzo prostackie zachowanie! Że nie wspomnę o tym że ktoś się tu przeprowadził razem z samochodem i mieszka 10 lat. Czemu oceniacie ludzi po rejestracjach?” – pyta Pani Kasia.

„Pewnie sam słoik to pisał. Mi też kiedyś ktoś uwagę zwrócił że przyjechałem z innego miasta i źle parkuje (mimo że jestem tu urodzony ale auto na innych blachach ). Jak panu odpowiedziałem że sam nie jest z Warszawy a jeździ po innych „przejezdnych” to się ucieszył od razu. Ehhhh szkoda że ludzie się wstydzą swojego pochodzenia.” – pisze Pan Marcin.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c