Niewidzialna Wystawa wróciła. Doświadcz świata w ciemności

Tak!! Od najbliższego piątku, 5/02, otwieramy się dla Was! Jesteśmy ogromnie podekscytowani, szczęśliwi, ale dajemy sobie jeszcze kilka dni, aby wszystko dopiąć na tzw. „ostatni guzik”! – pisze Niewidzialna Wystawa.

Fot. Niewidzialna Wystawa

Wracamy, aby dać Wam możliwość zanurzenia w niezwykłym doświadczeniu, aby edukować, wzbudzać emocje! A wszystko to w całkowitej ciemności, pod okiem naszych niewidomych Przewodników 👩🏻‍🦯👨🏼‍🦯! Sprawdźcie jaka siła drzemie tam, gdzie wzrok nie sięga, a słuch, dotyk i węch poprowadzą Was ku niezwykłej przygodzie… 🤩
Czy godzina bycia osobą niewidomą może otworzyć Wam oczy 👁👁? Sprawdźcie sami!
Niewidzialna Wystawa w lutym czynna będzie:
➡️ w dni powszednie od godz. 14:00 do godz. 20:00. Ostatnia grupa wchodzi o godz. 19:00.
➡️ w weekendy od godz. 11:00 do godz. 20:00. Ostatnia grupa wchodzi o godz. 19:00.
Liczebność grup, bezpieczeństwo i higiena:
✅ grupy maksymalnie 4 osobowe, a w przypadku rodzin lub osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe, na specjalne, mailowe życzenie, grupę możemy zwiększyć do 6 osób nie dołączając wówczas nikogo z zewnątrz.
✅ obowiązuje reżim sanitarny – goście zobligowani są do wejścia na wystawę w osobistej maseczce i pozostania w niej do momentu jej opuszczenia, a także do zdezynfekowania dłoni i włożenia zapewnionych przez nas rękawiczek. Osoby, które nie podporządkują się powyższym zasadom nie będą mogły zwiedzić Niewidzialnej Wystawy, a w przypadku, gdy zakupiły bilet online pieniądze nie zostaną im zwrócone.
Prosimy o przeczytanie naszego regulaminu na stronie niewidzialna.pl – wierzymy, że te proste zasady będą chronić nas wszystkich 💜.
Do zobaczenia 🙂! Będziemy wdzięczni, jeśli podacie tę informację znajomym 🙂.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c