Noclegownia dla bezdomnych w… ekskluzywnych apartamentach Marriottu. „Został zaangażowany nasz dział prawny”

Zbigniew Stonoga od lat znany jest z działalności charytatywnej na rzecz najbiedniejszych. W tym roku zamierza zorganizować bezdomnym Mikołajki w… ekskluzywnych apartamentach hotelu Marriott. Przy okazji strolluje hotel za ostatnią akcję.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„W tym Hotelu wydałem przez 25 lat fortunę i dlatego postanowiłem, że tego roku Święty Mikołaj uśmiechnie się do bezdomnych z Warszawy. Zobaczymy zamówienie opłacone.” – pisze Zbigniew Stonoga – „Podpiszę z nimi umowy odszkodowawcze po 1.000.000 za rozbudzenie nadziei o przespanej nocce w hotelu i pójdę z regresem do Marriotta ale póki co, jutro moja ekipa wybierze tych najbiedniejszych z biednych wręczy im po flaszce i wyśle szóstego na noc do ekskluzywnego Hotelu. Zobaczymy co na to dyrekcja czy pokażą,że mają w nosie człowieka tylko dlatego jak wygląda? Czas pokaże….. Na fundację wpłaciłem już swoje prywatne pieniądze i zarezerwowałem pokoje” – dodaje biznesmen.

Co na to sam zainteresowany? Iwona Mitros, rzecznik prasowy hotelu Marriott w Warszawie powiedziała, że w sprawę został zaangażowany dział prawny. W najbliższych dniach hotel przygotuje oświadczenie w którym przedstawi swoje stanowisko.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.