Nocny wypadek pod Warszawą. Jedna osoba wypadła auta. Strażacy reanimowali pasażera

Na drodze krajowej numer 61 w miejscowości Zegrze Południowe (pow. legionowski) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki seat. Dwie osoby zostały ranne. Jedna z nich była reanimowana. Kierująca była uwięziona w pojeździe strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie do wypadku doszło przed godziną 23 na drodze krajowej numer 61. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letnia kierująca seatem jadąc od Serocka w kierunku Legionowa z nieznanych przyczyn wpadła w poślizg i uderzyła w barierki. Pojazdem podróżowały w sumie trzy osoby. Dwoje pasażerów w wieku 34 i 24 lat. 34-latek nieprzytomny trafił do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Kierująca z urazem głowy także trafiał do szpitala. Na miejscu pracowali policyjni technicy.
Droga w kierunku Warszawy była zablokowana.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c