Nowa galeria handlowa w Warszawie. Będzie położona w środku nowego parku

W Wilanowie, na długim pasie wzdłuż ulicy Przyczółkowej powstawać będzie nowa inwestycja. Dwóch deweloperów: GTC oraz Ceetrus/Nhood zbuduje galerie handlową, która położona ma być w miejskim parku. Są pierwsze wizualizacje tego projektu.

Fot. Materiały prasowe

Wilanów Park to przestrzeń, która zgodnie z ideą 15-minutowego miasta zaspokoi najpilniejsze potrzeby mieszkańców w bliskim otoczeniu.

Zgodnie z założeniem zaledwie kwadrans od domu mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy, znaleźć usługi, odwiedzić punkty gastronomiczne, kulturalne, rozrywkowe, kino, biura i hotel, a to wszystko w parku miejskim.

W środku planowanego parku znajdzie się galeria handlowa o metrażu 70 tys. metrów kwadratowych z czego powierzchnia handlowa zajmie 50 tys. mkw. W porównaniu do innych galerii handlowych daje to jej pozycje mniej więcej w środku stawki.

Wyróżniająca będzie jednak zieleń, a także otoczenie z placem, tarasem widokowym i oranżerią. Projekt ma być gotowy w 2026 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.