Nowe Strefy Płatnego Parkowania w Warszawie. Uwaga na znaki

W związku z poszerzaniem Stref Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Woli, na ulicach miasta pojawiły się znaki zakazu parkowania.

Fot. ZDM

Od 7 września pojawią się płatne parkingi między ulicami Okopową i Targową a aleją Prymasa Tysiąclecia. Strefy pojawią się również na Pradze Północ. Jak relacjonuje TVN, na Woli nagle postanowiono znaki zakazu na okolicznych ulicach, bez żadnej informacji. Mieszkańcy nieświadomie stawiają tam samochody.

Zakaz zatrzymywania się obowiązuje tam od 21 sierpnia. Jak dowiedział się portal od straży miejskiej, póki co nie odholowano żadnych pojazdów z tej okolicy. Dodaje jednak, że od dziś może to się zmienić.

„Jeśli wykonawca prac drogowych, a tak należy rozumieć malowanie pasów dotyczących strefy płatnego parkowania, zgłosi, że zaparkowany samochód mu to uniemożliwia, wówczas wzywamy na miejsce firmę, która odholowuje taki pojazd. Ten trafia na jeden z miejskich parkingów”

-przekazał TVN-owi Jerzy Jebraszko.

Na Woli ma się łącznie pojawić prawie 5 tysięcy wyznaczonych miejsc parkingowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c