Nowe zdjęcia napastnika z Kabat. Policja apeluje o pomoc

Wczoraj pisaliśmy o bulwersującym zajściu. 13 marca w rejonie Kabat mężczyzna zaatakował dziecko na osiedlu. Dzisiaj mokotowska policja dodała zdjęcia podejrzanego w kominiarce. Nie jest to dużo, ale być może ktoś widział mężczyznę w kominiarce i może wskazać przynajmniej kierunek w śledztwie.

Rysopis: wiek około 35-45 lat,  170 cm wzrostu., otyły. Ubrany w ciemną kurtkę z kapturem z białym paskiem na wysokości klatki piersiowej i z cienkim białym paskiem z tyłu, ciągnącym się od początku rękawa, poprzez plecy na wysokości łopatek do końca drugiego rękawa. Napastnik miał na głowie czerwoną czapkę z daszkiem, a po wyjściu z metra założył czarną kominiarkę.

Wszystkie osoby posiadające informację na temat mężczyzny widocznego na zapisie z kamer monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 13 04 lub 22 603 92 26. Informacje można przekazywać również na adres [email protected] lub [email protected] Gwarantujemy anonimowość.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.