NOWY ROK – NOWE POSTANOWIENIA Wspólne warsztaty dla rodziców i dzieci ze spektrum autyzmu

Początek roku to dobry moment na chwilę refleksji. Co udało Ci się osiągnąć w minionym roku? Co chciałbyś zmienić? Co obiecasz sobie i dziecku na nowy rok?

Fot. Pixabay

W świecie rodziców dzieci ze spektrum autyzmu warsztaty i terapie są codziennością. Jednak jak często rodzice biorą udział w tych warsztatach?
Niech nowy rok i czas postanowień będzie mobilizacją, by popracować razem z dzieckiem, by wiedzieć jak udzielać mu wsparcia i przede wszystkim towarzyszyć mu podczas usprawniania jego umiejętności i kompetencji.

Uważamy, że w kontekście kształtowania umiejętności społecznych dziecka udział rodzica jest niezastąpiony. To rodzic powinien dawać dziecku właściwy przykład.
Dlatego też zachęcamy rodziców, by wzięli udział w Treningu Umiejętności Społecznych razem ze swoim dzieckiem.

Fundacja Vivere Aude zaprasza na warsztaty „Wspólnie w TUSie” rodziców i dzieci, które będą prowadzone dwutorowo – w tym samym czasie dla rodziców i dla dzieci.
Zachęcamy, by jednym z postanowień noworocznych było wsparcie dziecka w jego terapiach i warsztatach. To właśnie Wy – rodzice jesteście najlepszymi terapeutami dla swoich dzieci.
Marta Miętus – psycholog

Więcej na temat warsztatów: http://vivereaude.pl/2018/11/28/trening-umiejetnosci-spolecznych-ii-edycja/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c