Obcokrajowiec w restauracji rzucił w warszawiankę nożem. „Zabije Ciebie i ją wy polskie ku**y”

Napisała do nas Czytelniczka, która prosi o anonimowość, jako, że sprawa, która jej dotyczy zostanie wkrótce zgłoszona na policję. Obcokrajowiec siedzący w restauracji rzucił w nią i jej partnera nożem i zaczął wyzywać. Wszystko przez to, że… zwrócili mu uwagę, że za głośno rozmawia.

Fot. Facebook / Wiadomość od Czytelniczki

„Będąc na kolacji, w popularnej restauracji siedziała obok mnie i mojego partnera para, która od początku irytowała mnie swoim zachowaniem” – zaczyna opisywać nam nasza Czytelniczka.

„Ona Polka, on obcokrajowiec o ciemnej karnacji i dziecko (…).

„Zadzwonił do swojej rodziny i bulgotał na całą restaurację 'pierdolety’, których nikt nie chciał słuchać. Siedzący obok mnie partner zwrócił delikatnie uwagę, aby Pan mówił ciszej, bo cyt.: 'moja dziewczyna nie może zjeść w spokoju’. No i się zaczęło.

(…) Wstał i na cały głos: 'Ta dziw*a?! Co Cię pocałowała przy wszystkich?! Alfonsie pierd***ny! Ta dziwka co chodzi prawie naga?!’ (miałam rajstopy i sukienkę przed kolano) 'Zobaczysz! Zabije Ciebie i ją wy polskie kur*y!’ Pan oprócz tego rzucił nożem”.

Jak opisuje nasz Czytelniczka, ona i jej partner byli tacy zszokowani tym wydarzeniem, że nawet nie wiedzieli, co odpowiedzieć. Po prostu wyszli z lokalu tak szybko, jak to tylko możliwe.

„Takie zachowanie jest niedopuszczane, abyśmy my Polacy czuli się zastraszeni i nieswojo u siebie w kraju! Aby byle kto (…) wyzywał nasze kobiety od dziwek, bo okazują czułość swojemu partnerowi”.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]