Odnaleziono sprawcę duszenia kota – to gimnazjalistka. Co z kotem?

Warszawska fundacja Mikropsy do Adopcji, dzięki współpracy policji i internautów odnalazła sprawcę duszenia kota. To uczennica jednego z gimnazjów w Bydgoszczy. Sam film został nagrany w wakacje zeszłego roku. Na szczęście zwierzę jest całe i zdrowe i nie przebywa ze swoim oprawcą.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Film został nakręcony latem ubiegłego roku w Bydgoszczy. Nastoletnia dziewczyna wrzuciła go do sieci skąd został usunięty ale błyskawicznie obiegł strony www. Film trafił również do Dyrekcji Szkoły Gimnazjum, do którego uczęszczała.” – pisze Fundacja Mikropsy do Adopcji

„Sprawa została przekazana Policji w Bydgoszczy.

Wg informacji które uzyskaliśmy od Policji kot przeżył, jest bezpieczny i NIE znajduje się pod opieką osoby, która nakręciła film. Gdzie, u kogo ? Nie wiemy.

Dzięki pomocy Internautów otrzymaliśmy (usunięty już) profil dziewczyny ze zdjęciami, które potwierdzają, że kot z nią mieszkał i wiele innych informacji m.in. dane osobowe, które zostały przekazane Policji. Czekamy na rozwój wydarzeń. Sprawa wciąż trwa a sprawcą zajmie się Sąd Rodzinny.

Wiemy, że informacje są zdawkowe ale nie dorabiajmy teorii spiskowych, które już powstają. Na ten moment czekajmy na sprawę w sądzie.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.