Odnaleziono zwłoki poszukiwanej Marty B. Ciało zakopane było koło domu

Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Wirtualnego Nowego Dworu, poszukiwana od tygodnia Marta B. z Wągrodna nie żyje. Ciało zakopane było niedaleko domu zaginionej. Na miejscu jest prokurator i policja.

Fot. Policja

We wtorek na terenie Wągrodna i okolic prowadzono poszukiwania zaginionej Marty B.

W akcji wzięła udział Jednostka OSP Ratownictwa Wodnego z Modlina Twierdzy do przeszukania obszarów wodnych. W poszukiwaniu uczestniczyli także strażacy Legionowa wraz ze specjalistycznym sonarem. W tym samym czasie policja do poszukiwań zadysponowała śmigłowiec z Komendy Głównej, a sekcja poszukiwawcza wraz ze strażakami z okolicznych jednostek OSP przeszukiwała pobliskie tereny.

Jeden ze strażaków przed domem zaginionej natrafił na wysypaną tam świeżą ziemię. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że uwarstwienie gleby jest nienaturalne. Na miejsce wezwano policję, która potwierdziła, że pod ziemią znajduje się ciało.

Na miejscu jest policja i prokurator. Według informacji Wirtualnego Nowego Dworu znalezione ciało należy do zaginionej. Ostatecznie potwierdzić ma to policja.

„Otrzymaliśmy informację, że pod warstwą luźnej ziemi mogą znajdować się zwłoki. Na miejsce wezwano prokuratora” – mówi Kryminalnej Polsce podkomisarz Szymon Koźniewski, rzecznik policji w Nowym Dworze Mazowieckim – „W tej chwili nie mogę potwierdzić, że jest to ciało zaginionej, lecz wiele na to wskazuje. Będą przeprowadzane czynności identyfikacyjne” – dodaje.

Źródło: Wirtualny Nowy Dwór / Kryminalna Polska

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.