Ogólnopolska awaria Orange. Klienci wściekli

Orange ma ogólnopolską awarię sieci. Połączenia do i z sieci, jak również korzystanie z internetu jest utrudnione. Klienci nie kryją oburzenia.

Fot. Pixabay / Facebook

Fot. Pixabay / Facebook

„Drodzy, przepraszamy, mamy awarię sieci, co oznacza, że możecie mieć utrudnienia w połączeniach i korzystaniu z mobilnego internetu. Pracujemy nad tym, by usunąć kłopoty jak najszybciej” – poinformował Orange na Facebooku.

Awarię potwierdził też Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange:
„Przepraszamy mamy awarię i możecie mieć utrudnienia w połączeniach i mobilnym necie. Pracujemy aby usunąć kłopoty jak najszybciej”

Klienci Orange nie kryją oburzenia. To tylko niektóre komentarze:

  • „Utrudnienia” ?! W ogóle nic nie działa. Wiec jak można mowić o utrudnieniach ?! Odsetki za dzień zwłoki w płatności to naliczanie, wiec teraz odliczcie za awarie !
  • Jestem nie zadowolony wogole z waszych uslug! Bardzo Proszę w ramach przeprosic dla wszystkich uzytkownikow Orange jak i tych z podpisanymi z wami umowami o podstawne wynagrodzenie i rekompensata jak miala miejsce kilka lat temu. Dostalismy 200 min gratis w ramach rekompensaty. Za co bardzo niecierpliwie czekamy.zadbajcie o swoich klientow Pozdrawiamy
  • Super u mnie nic nie działa ani połączenia przychodzące ani wychodzące ani net. Masakra z tym orange schodzicie na psy. Oby dotrwac do końca umowy i do widzenia. Nie dbacie o stałych klientów jestem ponad 100lat w Orange i kpiny a nie zniżki dla stałych klientów oferujecie.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c