Ogromne emocje na Łazienkowskiej! Gol już w 3 minucie, sensacyjne zwycięstwo Legii!

Po pierwszym gwizdku, mecz rozpoczął Lech Poznań. Kibice Kolejorza rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Ich radość nie trwała jednak długo, bowiem, minutę później Marko Vesović trafił pewnie do bramki Lecha.

W 24 minucie żółtą kartkę dostał Artura Jędrzejczyk za starcie przy linii bocznej. Kolejny żółty kartonik sędzia pokazał Eduardo w 36 minucie. W walce o piłkę przy linii środkowej ucierpiał Nikola Vujadinović. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Legii Warszawa.

Od 50 minuty Kolejorz musiał oprzeć się bardzo silnemu pressingowi Legii, która spychała gości do swojej połowy. Po około 10 minutach gra stała się bardziej wyrównana i dynamiczna. Nie brakowało kontr i szybkich akcji, ale nie padły żadne strzały w światło bramki.

Niestety, w 63. minucie Mihai Radut, pomocnik Lecha Poznań ominął obrońców i podał piłkę do Christiana Gytkjaera, który doprowadził do remisu. W 67 minucie było blisko do przejęcia prowadzenia przez Legię, ale niestety Kucharczyk strzelił kilka centymetrów od słupka. W 68 minucie żółtą kartką został ukarany Łukasz Trałka, a w 75 minucie Nikola Vujadinović.

W 85 minucie, atak Michała Kucharczyka został przerwany przez rękę jednego z obrońców Lecha. Sędzia podyktował rzut karny. Kucharczyk doprowadził do przejęcia prowadzenia dla Legii.

Sędzie doliczył 4 minuty. Przy starciu w powietrzu w pobliżu pola karnego Legii ucierpiał Astiz i gra została na chwilę przerwana. Chwilę później dostał żółtą kartkę za faul. Przed samym końcem został podyktowany rzut wolny dla Lecha. Niczego jednak nie zmienił. Ostatecznie Legia Warszawa wygrała z Lechem Poznań 2:1.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa