Około 100 nauczycieli ze szkoły podstawowej w Warszawie na zwolnieniu? Co z zajęciami?

„Z informacji zamieszczonej na Librusie wynika, że w ostatnim tygodniu zajęć dydaktyczno – wychowawczych (17 – 21 grudnia 2018 r.) prawdopodobnie nie będzie, z powodu zwolnienia lekarskiego ok. 62 %.” – czytamy na nieoficjalnym profilu jednej z warszawskich podstawówek. Informację z Librusa przesłała nam Czytelniczka pragnąca zachować anonimowość.

Fot. Czytelniczka

Fot. Czytelniczka

„Stan na dziś jest jeszcze niepewny, co do liczby nieobecnych nauczycieli. Dlatego Dyrekcja mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczniom zamyka budynek B w poniedziałek a wszystkich uczniów, którzy przyjdą do szkoły zaprasza do budynku A. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy będzie w stanie zapewnić opiekę dzieciom przebywającym do późnych godzin popołudniowych w świetlicy.

Nauczyciele obecni w pracy będą pełnili opiekę nad uczniami, którzy przyjdą do szkoły. Nie będzie zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

We wtorek, w środę i w czwartek przewidziane są próbne egzaminy dla uczniów klas ósmych i dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych. Dzisiaj nie są odwołane. Odbędą się one w budynku B wg harmonogramu podanego przez wicedyrektorów i wychowawców.

Jeśli jednak w poniedziałek – 17 grudnia- zwiększy się liczba nauczycieli nieobecnych, nie jest wykluczone, że egzaminy próbne również będą odwołane, o czym Dyrekcja powiadomi przesyłając wiadomość Librusem.
Rada Rodziców – Prezydium” – czytamy na portalu społecznościowym.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.