Organizują protest przeciwko protestowi taksówkarzy. Zainteresowanych jest kilkadziesiąt tysięcy osób

Warszawiacy zaczęli organizować się przeciwko protestom taksówkarzy, które trwają w stolicy. Inicjatywna kilku mieszkańców spotkała się z ogromnym odzewem.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

„Nie jest to protest przeciw taksówkarzom lecz przeciwko ich formie protestu, który często uderza w mieszkańców polskich miast. Protest jest przeciwskuteczny, a żądania archaiczne” – zastrzegają organizatorzy.

„W odpowiedzi na strajk taksówkarzy, który dał się we znaki mieszkańcom Warszawy, wyszła nasza propozycja aby zorganizować marsz przeciwko strajkom taksówkarzy.

Strajkujący domagają się, aby Rząd zablokował aplikacje służące do zamawiania przejazdów. Sprzeciwiamy się tej formie żądań.

Jako konsumenci chcemy równej i wolnej konkurencji na rynku usług. Chcemy konkurencji opartej na cenie, jakości usług i przejrzystości, a nie na szantażu grup interesu” – dodają mieszkańcy stolicy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/319301232069110/.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.