Osiągnęli sukces. Spalono im lokal. Nie poddają się

„Osobiście nie znamy lepszej ekipy, do której ze spokojnym sumieniem można oddac swoje kicksy, niż Sneaker Boyz. To, co robią z butami, to już nie personalizacja, a kawał sztuki, o czym mogliśmy przekonać się już nie raz.” –napisała redakcja NoiZZ zaledwie przedwczoraj. Dziś w nocy nieznany sprawca podpalił lokal. Właściciele nie poddają się.

„Kochani… Jak już wiecie nasz lokal został spalony. Sprawca jest jeszcze nieznany.  My nie mamy zamiaru się poddać i chcemy dalej zajmować się Waszymi butami.
Organizujemy zbiórkę. Każdy grosz się liczy.Z góry dziękujemy ❤️ https://zrzutka.pl/u85a43″

Młodzi, ciężko pracujący ludzie sukces osiągnęli własnymi rękoma.

Dziwnym zbiegiem okoliczności dwa dni po ukazaniu się artykułu sklep płonie.

Z ekipą solidaryzują się mieszkańcy Warszawy:

„Nie wierzę… tak bardzo współczuję. Jeśli będziecie potrzebować pomocy, robić zbiórki etc, na pewno się dołożę. Trzymajcie się!”

„ale sk***o, inaczej nie można tego nazwać”

” Darek współczujemy mocno… pamiętaj, że możesz na nas liczyć !!! ? zawsze pomożemy !!”

” Koło 3tyg temu zostawiłam u Was buty jeszcze ich nie odebrałam. Szczerze współczuję i jak będzie jakaś zrzutka to się dołoże po sąsiedzku! .Oby winni szybko ponieśli konsekwencje. Patrzyłam z wielkim bólem na Wasze zaplecze ;( Trzymajcie się !!!”

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.