Ostatnie w tym roku – Zwiedzanie Twierdzy Modlin!!

31 sierpnia i 7 września 2019 r. Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zaprasza na ostatnie w tym sezonie, zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Od czterech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – kazamaty, lochy podziemne, areszt, przejścia w Zakroczymiu, czy tradytory – jedyne takie w Europie! Twierdza Modlin to bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy. To kawał historii Warszawy, Polski i samej Europy! Bywali tu najważniejsi władcy europejscy, i to tu tworzył się spisek powstańczy z 1863 roku! Twierdza Modlin to przede wszystkim jedna z największych fortyfikacji europejskich, i piękna wspaniała budowla!

Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

31 sierpnia, i 7 września 2019 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy działobitnie Napoleona, miejsce straceń, Fort I, Zakroczym,  i  przejdziemy 800 metrowym korytarzem, poterną.

Koszt 110 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanego przewodnika, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 30 pln, – Isze, drugie danie, deser, kawa, herbata . Płatność za obiad na miejscu.

Dla rodzin z dziećmi mamy zniżki!

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest bardzo duże, szczególnie w okresie letnim, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Na każdy wyjazd Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do  dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00. Zaczynamy o 10.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Dzieci mile widziane!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
[email protected], i  [email protected]m

Portal Warszawski


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c