Uwaga rodzice! Pedofil na Pradze Południe. Patrole wokół szkoły na Gocławiu

Jak donosi fanpage Warszawski Gocław, przy szkole podstawowej nr 279 na Cyrklowej kręci się ciągle mężczyzna oferując dzieciom słodycze i podwiezienie do domu. Dzisiaj pod szkołą były wzmożone patrole straży miejskiej oraz policji.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Przy naszej szkole wczoraj kręcił się jakiś mężczyzna i oferował słodycze, pieniądze, podwiezienie do domu ze względu na mróz. Wczoraj zaczepiał jednego chłopca od nas ze szkoły wracającego po lekcjach. Dziś są cały czas patrole policji i straży miejskiej wokół szkoły, dzieci miały pogadankę w szkole na ten temat. Ale pani prosiła, by przekazać rodzicom tę informację z prośbą, by porozmawiali z dziećmi w domu. Tym bardziej, że dziś nie było wszystkich.” – informuje źródło fanpage’a

Jak wiadomo to nie pierwsza tego typu niebezpieczna sytuacja pod szkołą. W grupie dyskusyjnej na jednym z portalów społecznościowych, użytkowniczka wyznała, że zdarzały się próby porwania dzieci spod placówki. Choć nic na razie nikomu się nie stało, podobnie, jak szkoła, prosimy o przekazywanie tej informacji dalej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.