Pedofil molestował 7-letniego chłopca. Został aresztowany

Policjanci z Wesołej tuż po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 20-letniego Roberta M. Mężczyzna podejrzany jest o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej 15 roku życia. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 20-latka tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z komisariatu w Wesołej otrzymali zgłoszenie dotyczące prawdopodobnego zachowania pedofilskiego wobec 7-letniego chłopca.

Funkcjonariusze natychmiast pojawili się we wskazanym miejscu. Po wysłuchaniu relacji rodziców dziecka i zorientowaniu się w okolicznościach sprawy błyskawicznie zatrzymali wskazanego podejrzewanego. 20-letni Robert M. miał dopuścić się innej czynności seksualnej wobec 7-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Śledczy z komisariatu przy ulicy 1 Praskiego Pułku skompletowali materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. 20-latek usłyszał zarzut, a w dalszej kolejności sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c