Pękła kolejna rura! Zalana ulica, chodnik i torowisko tramwaje! Na miejscu pracują służby

W al. Waszyngtona w okolicach Grenadierów pękła rura. Woda wylewa się spod chodnika i zalewa ulice oraz torowisko tramwaje. Na miejscu pracują już służby Tramwajów Warszawskich oraz MPWiK. Zdecydowano o wstrzymaniu ruchu w kierunku centrum. Tramwaje kierowane są na objazdy. 

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 9 i 24.

W związku z awarią wodociągową przy skrzyżowaniu al. Waszyngtona z ul. Grenadierów tramwaje linii 24 w kierunku P+R al. Krakowska i Nowe Bemowo kierowane są na następującą trasę objazdowa:
… – Grochowska – al. Zieleniecka – Rondo Waszyngtona – …

Przepraszamy za utrudnienia.

MPWiK informuje:

Uwaga Mieszkańcy!
Ekipy #MPWiKWarszawa pracują nad oczyszczeniem terenu i usunięciem awarii magistrali wodociągowej na wysokości Al. Waszyngtona 41, gdzie doszło do dużego wypływu wody. Awaria nie powoduje przerw w dostawach wody dla mieszkańców.
Jezdnia we wskazanej lokalizacji pozostała przejezdna, jednak ruch tramwajów (linii 9 i 24) z ronda Waszyngtona w kierunku centrum został poprowadzony objazdem ul. Grochowską. Warszawski Transport Publiczny uruchomił też autobusy zastępcze.
Przepraszamy za niedogodności związane z awarią i prosimy o wyrozumiałość. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ruch w tym rejonie można było przywrócić do normy jak najszybciej

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c