Peugeot zderzył się ze Smartem, po czym dachował. Duże utrudnienia w ruchu, ulica jest zablokowana.

Na skrzyżowaniu Armii Krajowej z ul. Broniewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich dachował. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Broniewskiego. Kierowca samochodu Smart wykonywał lewoskręt, mając zieloną strzałkę.
Z kolei kierowca Peugeota ruszył na światłach, mając jeszcze zielone, odbił się od Smarta i dachował.
Na skutek zderzenia Peugeot leży przewrócony na jezdni z urwanym przednim kołem. Z posiadanych informacji wynika, że w samochodzie marki peugeot  podróżowały 3 osoby, które po przyjeździe pogotowia ratunkowego zostały poddane badaniom. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Na miejscu wypadku pojawiły się 3 zastępy straży pożarnej, karetka i policja. Informujemy, że ruch w kierunku gen. Maczka jest całkowicie zablokowany. ZTM wyznaczył objazdy:

Z powodu zablokowanego przejazdu w al. Armii Krajowej autobusy linii 186 jadące w kierunku krańca Szczęśliwice zostały skierowane na trasę objazdową: … – al. Armii Krajowej – Broniewskiego – Rudnickiego – gen. Maczka – al. Armii Krajowej – …

W zespole przystankowym Gen. Maczka autobusy zatrzymują się na przystanku 02 zamiast 06.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c