Piękny spot TVP z okazji Narodowego Dnia Flagi [WIDEO]

TVP1 w ramach obchodu Dnia Flagi zrealizowała spot, który przypomina najważniejsze wydarzenia z dziejów Rzeczypospolitej. W każdym z nich umiejscawia flagę i barwy narodowe. Całości towarzyszy nastrojowa muzyka. Spot będzie emitowany na antenie TVP w dniach 1-3 maja.

„W spocie ujęto historię biało-czerwonej flagi w kontekście historii narodu, walk, wojen, powstań i buntów społecznych. Spot ma cel edukacyjny – zachęca Polaków do identyfikowania się z polską flagą podczas ważnych dla naszego Kraju wydarzeń. Podkreśla też to, że dzięki krwi naszych przodków przetrwaliśmy do dziś, jako naród, i jako niepodległe państwo. Przy jego realizacji współpracowały grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Jest to drugi po Żołnierzach Wyklętych spot okolicznościowy zrealizowany przez TVP z okazji ważnych rocznic narodowych.” – czytamy w opisie filmu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c