Pijany kierowca BMW wjechał w paletę kostki brukowej. Kierowca miał 3,5 promila alkoholu!

Wczoraj około godziny 3:30 piaseczyńscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który kierował BMW mając ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i postrzeganie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Tak też było i w tym przypadku, ponieważ kierowca wjechał wprost w palety z kostką brukową, uszkodził również znak B-1 oraz zaporę drogową!

 Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego! Pomimo ciągłych apeli policji i tragicznych doniesień medialnych niestety wciąż są osoby, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu nie myśląc o tym, jak poważne zagrożenia powodują!
Przypominamy, że pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowco włącz myślenie!

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.