Pijany obywatel Ukrainy wjechał w auto prowadzone przez ciężarną kobietę. Sprawca miał blisko 2 promile alkoholu

Około godziny 21:45 na ulicy Marywilskiej na wysokości numeru 69 na Białołęce w kierunku trasy S8 kierujący skodą najechał na tył samochodu osobowego marki peugeot, którym jechała kobieta w ciąży. Jak się okazało 32-letni obywatel Ukrainy był pod wpływem alkoholu. Kierująca peugeotem trafiła do szpitala.

Informację o takim zdarzeniu potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Paulina Onyszko z sekcji prasowej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI (Praga Płn., Białołęka, Targówek). Jak informuje policjantka do zdarzenia doszło na ulicy Marywilskiej 69, gdzie 32-letni kierowca skody octavia najechał na tył peugeota, kierowanego przez 29-letnią kobietę w ciąży. Kobieta została przewieziona do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Kierujący skodą wydmuchał 1,84 promila alkoholu. Został zatrzymany. Aktualnie wszystkie czynności w tej sprawie są w toku.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.