Płonie praski pustostan. Przebywał w nim bezdomny! Na miejscu 5 jednostek straży pożarnej

Przy ul. 11 listopada 66 palił się pustostan. Okazało się, że w opuszczonym budynku przebywał bezdomny. Trwa akcja interwencyjna.

 

Na miejsce pożaru przybyła straż pożarna, wysyłając aż 5 zastępów. Strażacy zdecydowali się na rozcięcie dachu budynku celem dotarcia do zarzewia ognia.
W wyniku prowadzonych czynności okazało się, że w pustostanie przebywa bezdomny. Na miejsce dotarła karetka, która zabrała mężczyznę do szpitala. 
W związku z podejmowaną akcją zablokowany jest ruch tramwajowy. Ponadto, nieprzejezdna jest ulica prowadząca w kierunku Ronda Żaba.
ZTM skierował linie tramwajowe na trasy objazdowe:
Z powodu zablokowanego przejazdu dla tramwajów ul. 11 listopada na odcinku Bródnowska – rondo Żaba tramwaje linii 3425 jadące w kierunku krańców ANNOPOL i ŻERAŃ WSCHODNI zostały skierowane na trasy objazdowe: … – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – rondo Żaba –

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c