Podał się za pracownika wodociągów. Skrępował i okradł kobietę. Poznajesz go?

Policjanci opracowali portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło w dniu 7 stycznia br. w mieszkaniu przy ul. Obrońców Modlina 385 w Modlinie Twierdzy. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu, kim jest ten mężczyzna, proszone są o kontakt z Policją.

Fot. KSP

Fot. KSP

Około 10:30 do mieszkania w bloku przy ul. Obrońców Modlina 385 zapukał mężczyzna, podający się za pracownika wodociągów. Kobiecie, która otworzyła drzwi, powiedział, że musi sprawdzić rury, gdyż prawdopodobnie przeciekają. Kobieta wpuściła nieznajomego do środka i zaprowadziła do łazienki. W tym czasie do mieszkania weszło jeszcze dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wspólnie zaatakowali kobietę. Przy użyciu siły fizycznej doprowadzili ją do stanu bezbronności, po czym skrępowali ręce i nogi, a taśmą samoprzylepną owinęli głowę. Z mieszkania zabrali portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 100 złotych oraz aparat fotograficzny marki NIKON o wartości 2500 zł. Następnie opuścili mieszkanie, pozostawiając skrępowaną kobietę.

Rysopis sprawcy: wiek około 45 lat, wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe. W chwili zdarzenia sprawca ubrany był w pomarańczowe spodnie typu ogrodniczki.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje pozwalające na ustalenie sprawców zdarzenia, o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nr tel. 22 775-22-01 lub 997.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.