Podpalił pokój hotelowy i groził pozbawieniem życia

Do sytuacji doszło w jednym z hoteli na Woli. 50-letni mężczyzna z Wielkiej Brytanii podpalił hotelowy pokój i groził swojej byłej partnerce śmiercią. Grozi mu 5  lat pozbawienia wolności. 

Fot. Shutterstock

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Mężczyzna wynajął apartament, który za chwilę zniszczył całkowicie, łącznie z wyrwaniem telewizora zamocowanego w ścianie i wyrzuceniem go przez okno. Na końcu podpalił cały pokój i uciekł. Straty szacowane są na  około 100 tysięcy złotych.

Na miejsce została wezwana policja, która dokonała oględzin, z udziałem technika kryminalistyki. Rozpoczęto tez poszukiwania sprawcy. Udało się odnaleźć byłą partnerkę mężczyzny, której okazało się groził pozbawieniem życia.

Obywatela Wielkiej Brytanii zatrzymani następnego dnia. Przebywał w innym hotelu w Śródmieściu. Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Trafił do aresztu na 3 miesiące.  Grozi mu 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c