Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku. Kierowca uderzył w ciągnik przed nim, a potem czołowo zderzył się z vanem

30 września na drodze nr 571 (miejscowość Dobra Wola gm. Nasielsk) w godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu trzech pojazdów śmierć poniósł 67-letni mężczyzna, kierujący jednym z samochodów. Policjanci po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność na drogach.

W ubiegłą sobotę kilka minut przed 19.00 w miejscowości Dobra Wola na drodze nr 571 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 67-letni kierowca renault twingo jadąc w stronę Nasielska uderzył w tył poprzedzającego go ciągnika rolniczego. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z fordem transitem.

Niestety 67-latek poniósł śmierć na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zostali hospitalizowani i po przebadaniu alkomatem byli trzeźwi. Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Jednocześnie policjanci poszukują naocznych świadków. Wszyscy, którzy bezpośrednio widzieli okoliczności zdarzenia proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 60 44 284 lub 22 775 22 01-04.

To już kolejne zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym w ostatnim czasie. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]