Policja szuka włamywaczy. Rozpoznajesz ich? [ZDJECIE]

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

fot.: Policja

fot.: Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do której doszło w nocy z 30/31 sierpnia w jednym z budynków przy Alei Solidarności. Sprawcy wyłamali zamki w drzwiach wejściowych do mieszkania.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-2421/15 można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.