Policjanci uratowali rodzinę z pożaru

Policjanci z Legionowa zareagowali błyskawicznie na widok dymu i ognia, wydobywającego się z budynku przy ulicy Sowińskiego. Mundurowi nie czekając na przyjazd strażaków, narażając swoje życie, wyprowadzili z płonącego domu rodzinę. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

Fot.-policja.pl_1.jpg

fot. Policja

Legionowscy policjanci wykonując swoje zadania  około  18.45 przy ulicy Sowińskiego  zwrócili uwagę, że na parterze budynku jednorodzinnego, z jednego z pokoi wydobywają się płomienie ognia. Na balkonie stała kobieta z dziewczynką. Funkcjonariusze po powiadomieniu dyżurnego jednostki Policji o pożarze, wyprowadzili z domu kobietę z dzieckiem.  Po rozmowie z poszkodowaną okazało się, że w budynku przebywają inne osoby, więc ponownie tam weszli. Policjanci wyprowadzili z domu 87-letniego mężczyznę, a następnie wspólnie z przybyłymi na miejsce funkcjonariuszami Straży Pożarnej wynieśli z płonącego budynku  57-latka.

Dwóch mężczyzn oraz policjanci zostali przewiezieni do warszawskich szpitali. Po badaniach i udzielonej pomocy stróże prawa i starszy mężczyzna opuścili placówki medyczne. 57-latek nadal przebywa w szpitalu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.